Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan medyasının iddialarına cevap: Miçotakis, protokol kaidelerini bilmeyen bir adam
300 X 250 Reklam Alanı

Putin ile telefonda görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmeye ilişkin detayları da paylaştı. Erdoğan, "Sayın Putin'in doğum yıldönümü. Onu tebrik edeyim istedim hem de devam eden süreçle ilgili bizim arabuluculuğumuza teşekkür etti. Ayrıca ikili ilişkilerimize yönelik 3-4 gün içerisinde etraflıca görüşme yapabilirsek iyi olur. Asya görüşmelerine Sayın Putin'in de gelme durumu olursa gerek ikili görüşmeler, gerek Rusya-Ukrayna açısından görüşmelerimiz olabilir. Orada bir mutabakatımız oldu. Gerek telefon gerek Asya bir temasımız olacak." ifadelerine yer verdi.

 
 

Yunan medyasının "Miçotakis ile Erdoğan tartıştı" iddiasıyla ilgili Erdoğan, "Bir de protokol kaidelerini bilmeyen bir adam. Ben ana konuşmacılardan bir tanesiydim. Konuşmamı yaptım. O da kimden, nasıl izin aldı bilmiyorum. Bana cevap yetitştirmeye kalktı. Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı böyle bir seviyeye düşer mi? Doğru düzgün kimse alkışlamadı." dedi.

Erdoğan'dan Yunan gazeteciye şok cevap: Bir gece ansızın gelebiliriz

ABD ile F-16 görüşmelerine de değinen Erdoğan, "Dünyada bunun da alternatifleri var. Biz nasıl Patriotlarla ilgili ihtiyaçlarımız karşılanmayınca S400'leri nasıl aldıysak, F16 ihtiyacımız giderilmezse bu ihtiyacı giderecek çok ülke var." açıklamasını yaptı.

Erdoğan'dan Kıbrıs çıkışı: İHA ve SİHA'ları yerleştirdik
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na başörtüsü teklifi

 

Kaynak Linki: https://www.milliyet.com.tr/siyaset/son-dakika-cumhurbaskani-erdogandan-onemli-aciklamalar-6837299

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Anket

Urundemeti Koltuk modelleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150